پنل کاربران


رمز عبورخودرا فراموش کرده اید؟

baner baner baner
icons

شرایط نمایندگی

واگذاری سایت فروش شارژ

شارژنیک فروشگاه اینترنتی کارت شارژ را به افراد فعال و علاقه مند به کسب درآمد اینترنتی واگذار می نماید.
نیازی نیست صاحب فروشگاه در زمینه فنی طراحی و نگهداری سایت تبحر داشته باشد، تمامی این کارها توسط شارژنیک انجام می شود و صاحب فروشگاه فقط روی فروش بیشتر تمرکز می نماید.
فروشگاه کارت شارژی که برای شما راه اندازی می شود امکان فروش کارت شارژهای ایرانسل، همراه اول و تالیا را داراست.
فرآیند فروش در این فروشگاهها به این صورت است که مبلغ شارژ با همکاری بانک، به صورت آنلاین از حساب خریدار کسر شده و کد شارژ پس از پرداخت آنلاین پول به خریدار نمایش داده می شود و همچنین برای او ایمیل می شود.
در واقع خریداران می توانند از طریق اینترنت، هر کجا که باشند، در عرض کمتر از یک دقیقه شارژ خود را از سایت شما تهیه کنند.

شرح وظایف

شارژنیک در این سرویسی که به شما ارائه می کند کار ثبت دامنه، تأمین هاست، نصب نرم افزار فروش شارژ و  تأمین کارت های شارژ و سایر موارد فنی و امنیتی را بر عهده دارد.

سایت شما روی سرور شارژنیک نصب شده و به شما ارائه می شود. کدهای شارژ سایت شما از همین سرور تامین می شود. بنابراین شما نیازی به تهیه هاست ندارید و این امکان وجود ندارد که این فروشگاه بر روی هاست شما نصب گردد.

همچنین تأمین شارژ (سرمایه گذاری و خرید شارژ) و پشتیبانی مشتریان سایت شما نیز به عهده شارژنیک است.

در این صورت شما دیگر نیازی به سرمایه گذاری و وقت گذاشتن برای خرید شارژ و پشتیبانی مشتریان ندارید، این کارها به عهده شارژنیک خواهد بود و در عوض کار فروش و تمرکز بر روی جذب مشتری و معرفی سایت به عهده شما می باشد.

میزان سود دهی و حساب مالی

وقتی مشتری از سایت شما خریدی انجام می دهد، مبلغ حاصل از این فروش به حساب شارژنیک واریز می شود. در واقع سایت شما از درگاه پرداخت اینترنتی شارژنیک برای اخذ وجه استفاده می نماید. تمامی خرید ها در بخش مدیریت سایت ثبت شده و قابل رویت و گزارش گیری است.

میزان فروش هر سایت در انتهای هر ماه مشخص می گردد و سود حاصل از این فروش محاسبه می شود.

 سود فروش هر شارژ بستگی به قیمت خرید و فروش کارت شارژ دارد و معمولاً   3 درصد قیمت فروش شارژ است.


 در مجموع سود فروشگاه شارژ بر روی فروش بیشتر معنی پیدا می کند. این فروشگاه برای کسانی مناسب است که انگیزه و پشتکار کافی برای کسب درآمد از اینترنت را داشته باشند.  بازار فروش کارت شارژ بسیار گسترده است و ماهیانه بیش از 400 میلیارد تومان ظرفیت دارد. شما با داشتن این سایت و برنامه ریزی خوب می توانید به تدریج درآمد خوبی را برای خود کسب کنید.

اگر به اطراف خود دقیق تر شوید مشاهده می کنید که افراد ماهیانه مبلغ زیادی پول صرف خرید شارژ می کنند پس هر کدام از آنها می تواند مشتری سایت شما باشد.

افرادی هم که دارای سایت ها یا وبلاگهای پر بازدید هستند می توانند با دریافت این فروشگاه و قرار دادن لینک آن در سایت خود از بازدیدکنندگان خود درآمد داشته باشند، بدون اینکه هزینه و وقتی برای خرید شارژ و پشتیبانی فنی سایت خود صرف کنند. چون این کارها توسط شارژنیک انجام می شود.

برای مشاهده تعرفه و مزیت ها کلیک کنید .

سادگی و زیبایی

icons

شارژنیک به شما این فرصت را می دهد تا با حداقل هزینه در کمترین زمان ممکن سیستم فروش شارژ خود را راه اندازی نمایید .شارژنیک همیشه منتظر یک اشاره از شما می باشد .شرایط دریافت

نمایندگی آماده

icons

مشتریان شما توسط شارژ نیک ولی بانام شما پشتیبانی می شوند . از این رو چنانچه مشتریان شما به مشکلی برخوردند یا اینکه سوالی داشتند سیستم شارژ نیک پاسخ گوی آنها خواهد بود .عضویت آسان

نمایندگی وب سرویس

icons

شبکه فروش شارژ نیک با ایجاد بستر سخت افراری و نرم افزاری مناسب استفاده از این روش را بدون محدودیت برای برنامه نویسان به منظور استفاده در محیط های مختلف برنامه نویسی برای تولید سایت های فروش شارژ و نرم افزار های ارسال شارژ در قالب یک وب سرویس فراهم آورده است.

درخواست